Новости

SMF - Just Installed!

Буг

fabriciogwan · 31

fabriciogwan

 • Newbie
 • *
  • Пораки: 11
 • FABRICIO GWAN
  • Погледај го Профилот
на: Мај 22, 2020, 09:47:10 pm
Име и презиме(IG):Fabricio Gwan
Каков проблем имате(Објаснување):Да се среди бугот подхитно, и уште многу вакви има ситници некои мали што пречат. Видете сликите
Слика/Видео(Задолжително): https://imgur.com/a/kNcjDRUC V E T K O V

 • ADMINISTRATOR
 • Hero Member
 • *****
  • Пораки: 865
 • CEO
  • Погледај го Профилот
Одговори #1 на: Мај 22, 2020, 10:02:55 pm
не се отвара сликата