Новости

SMF - Just Installed!

VectorLife Community: SAMP | CS | MINECRAFT | GTA V

James Rodrigo · 149

James Rodrigo

  • ADMINISTRATOR
  • Newbie
  • *****
    • Пораки: 27
    • Погледај го Профилот
на: Мај 05, 2020, 01:50:48 am


Решивме оваа година да го проширеме нашиот Community Затоа со ваша помош, како што знаете нема нешто такво во македонија ке ви овозможиме да играте што сакате дали ќе е Minecraft дали Counter Strike дали SAMP дали GTA V . Ќе ви ги овозможиме сите можни сервери. Ви благодарм за сета подршка на сите до сега, имајте пријатен ден.
VectorLife Community
SAMP : 51.210.14.216:7777
CS 1.6 : 5.254.86.188:27017
Minecraft v1.15: MC.VL-GAME.INFO
GTA 5 FiveM: Soon July.
« Последно менување: Мај 21, 2020, 08:18:04 pm James Rodrigo »