Новости

SMF - Just Installed!

San News-Official Theme

Hector Adkins · 49

Hector Adkins

 • Newbie
 • *
  • Пораки: 10
  • Погледај го Профилот
на: Јули 30, 2020, 05:36:35 pm
                                                                                           "San Andreas News"  ,претставува едно од најголемите радио телевизиски програми во Los Santos, а и во цела San Andreas. Поседува високо стручен и обучен новинарски кадар. Целта на оваа програма е, точно ,брзо и навремено да ја извести јавноста за сите важни случки што се случуваат во Los Santos, а и во цела San Andreas. Поседува богата програма со најразлични емисии,вести,новости,преноси,музика,забава,спорт и другo. Во сопственост држи професионална новинарска опрема, стотици професионални камери,микрофони,поп-филтери,компјутери и останата новинарска опрема,како и пет "News Van" комбиња кои во нив поседуваат професионална новинарска опрема и "News Maverick" кој помага за преноси во живо и следење на случувањата во градот од птичја перспектива.


                                                                                                      SAN NEWS RESOURCES


                                                       


                                                         


                                                         


                                                           


                                                           


« Последно менување: Јули 30, 2020, 05:44:38 pm Hector Adkins »Dylan Jerry

 • Newbie
 • *
  • Пораки: 13
 • Discord: ^ɴɪᴋᴏʟᴀ^#8818
  • Погледај го Профилот
Одговори #1 на: Август 02, 2020, 11:19:53 am
Интересно !!