Sicilian Familly back in the world !

Тука можете да ги објавувате сите ваши roleplay активности.
Членски аватор
Hector
Newbie
Мислења: 16

Пет Oкт 02, 2020 2:57 pm  

Слика 
Salvatore Pavari-50 годишниот Salvatore живеел во Италија во голем имот,по повик од внукму доаѓа во Los Santos.
Криминалните планови повторно се враќаат кај Salvatore.


Слика

Слика
Последна промена од 1 на Hector, променето е 0 пати
$ Nothing can stop me $

Членски аватор
Kanye Jenkins
Newbie
Мислења: 9

Пет Oкт 02, 2020 5:47 pm  

Рез коментари не ти треба за офц тема непотребни се.

Членски аватор
Hector
Newbie
Мислења: 16

Пет Oкт 02, 2020 6:23 pm  

Слика
$ Nothing can stop me $

Членски аватор
P A V A R I
Newbie
Мислења: 36

Саб Oкт 03, 2020 2:30 pm  Japanese Murder
Слика
Слика


Слика
* Слика од Јапонскиот Бинзисмен - Kazuo Yamaha.

Членски аватор
P A V A R I
Newbie
Мислења: 36

Саб Oкт 17, 2020 11:07 pm  

Лоцк тема се рпа друго.

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости