Poplaka od lider-Michael_Lackson

Тука можете да се пожалите од некој лидер на серверот.
James_Ivanovski
Newbie
Мислења: 7

Пет Oкт 02, 2020 2:29 pm  

[font=Verdana]Ваш nickname[/font][font=Verdana]:James_Ivanovski[/font]

[size=100][font=Verdana]Име и презиме на играч кој крши правило:Michael_Lackson
Причина:Jas odev i se setav nis grad so vozilo na swat i naednas me ubija i jas pisam u /r umrev i ovoj vika lokacija i jas pocnav da pisuvam lokacija i pocna da mi vika glup i jas prasav na koj vikas glup i on me unv pricina pg
Доказ (задолжително):
[/font][/size]

Слика
Последна промена од 1 на James_Ivanovski, променето е 0 пати

Членски аватор
Roby Wilson
Newbie
Мислења: 16

Пет Oкт 02, 2020 6:04 pm  

Ако си умрен , како зборуваш на токи воки умрев? ти веке си умрен неможеш ни да пишуваш ни ништо ок Лидерот ок за понашање ама ти ПГ :)
54 banned players  
Retired Chief Of Police 

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости