Hristina Veleska банирана од страна на администратор Josh Adams

Листа од сите банирани играчи.
Членски аватор
Oliver Haruto
Newbie
Мислења: 37
Локација: Russian

Саб Oкт 03, 2020 7:01 pm  

Слика

Ваш nickname: Oliver Haruto
Име и презиме на играч кој што е баниран: Hristina Veleska
Причина: Cheat - Tp Hack
Доказ (Задолжително):
https://youtu.be/AsOehqfiapg
Слика

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости