Vajbi Cappone опоменат од страна на администратор Nashwad Johnson

Листа од опоменати играчи.
Членски аватор
Oliver Haruto
Newbie
Мислења: 37
Локација: Russian

Пет Oкт 02, 2020 5:09 pm  

Слика
Ваш nickname: Oliver Haruto
Име и презиме на играч кој е опоменат: Vajbi Cappone
Причина: Тешка ООЦ пцовка
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/YX1DzOo
Слика

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 5 and 0 гости