OOC PCOVKA

Доколку некој пцуе и навредува играчи пријавете го тука.
Rodrigo_Corelone
Newbie
Мислења: 13

Саб Oкт 03, 2020 7:40 pm  

Jas neznam ako go vidam rl na sestra mi ke vika on taka ako go vidam gotov e ti znais li sestra mi mi e neso najmilo

[font="Proxima Nova Regular", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]https://imgur.com/6C7HNDJ[/font]


[font="Proxima Nova Regular", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]https://imgur.com/MWCbV0i[/font]

Членски аватор
Jackson Michaelson
Newbie
Мислења: 40

Пон Oкт 19, 2020 8:47 pm  

Отвори тема според правило
Катанче.

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости