Rodrigo_Falcom казнет од администратор Franco_Martinez

Листа на играчи затворени/казнети од администратор.
Членски аватор
Franco Martinez
Newbie
Мислења: 35

Саб Oкт 03, 2020 6:52 pm  

[size=140][font=Verdana]Ваш Nickname: Franco_Martinez[/font][/size]
Nickname на играч што крши правило: Rodrigo_Falcom
Зошто е казнет: PLK PRI RECON
[size=140][font=Verdana]Докази: https://imgur.com/a/qy5lUNf[/font][/size]

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости