[MOD] GTA BY CHUBRIKOSKII v1 MEDIUM/HIGH PC

Dicaprio
Newbie
Мислења: 2

Пон Сеп 28, 2020 4:51 pm  

[color=red]Име на модот: GTA BY CHUBRIKOSKII v1 MEDIUM/HIGH PC
[color=red]слики/видео од модот: https://www.youtube.com/watch?v=fDuRikMW96U&feature=youtu.be
[color=red]ЛИНК за симнување на модот: http://www.mediafire.com/file/766gklmtf8nwl91/GTA_BY_CHUBRIKOSKII.rar/file[/color][/color][/color]
Последна промена од 1 на Dicaprio, променето е 0 пати

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости