Поплака од членови

Членски аватор
ɪᴠᴀɴ ʀʏᴀɴ
Newbie
Мислења: 4

Чет Oкт 01, 2020 2:09 pm  


Доколку некој член од см13 има прекршено ролеплеј правило

потполнете го следниот формулар со цитирање на поракава.

Nickname од членот:

Ваш nickname:

Доказ:

Кои правила ги прекршил и како:

Слика

  •   Информација
  • Кој е Присутен

    Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости