VecotrLife

Автор Тема: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy  (Прочитано 128 пати)

Matthew Ianniello

 • VL Легенда
 • VIP
 • *********
 • Пораки: 258
 • |Биче Боље|
Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« на: Ноември 05, 2019, 05:19:08 pm »

Matthew Ianniello попозат како Tashawn е момче кое ја сака рок музиката истовремено и ја почитува, досега има отиде на многу концери.. Кога бил на еден концерт сретнал група луѓе(моторџии) кој многу му се засфиѓале во карактер и стил, па решил да оди да поразговара со нив/да се запознае..Кога отишол кај нив си направиле муабет и си се здружиле. Од таа вечер па се навака тие се дружат и се како браќа, си помагаат, се штитат и се друго..


Оружје кое го поседува Matthew - Tashawn.


ʀᴇʏɴᴏʟᴅᴏ ʙᴇʀɴᴇᴛᴛ

 • Staff Member
 • VIP
 • *
 • Пораки: 224
 • ADMINISTRATOR 2
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #1 на: Ноември 06, 2019, 06:19:11 pm »
okej e,


Matthew Ianniello

 • VL Легенда
 • VIP
 • *********
 • Пораки: 258
 • |Биче Боље|

Cvetkov

 • VIP
 • *********
 • Пораки: 157
 • Account verified by: VectorLifeRPG © 2019 ☑️
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #3 на: Ноември 07, 2019, 01:59:41 pm »
Крш

Shadow

 • VL Легенда
 • ********
 • Пораки: 81
 • Gamemaster Level One
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #4 на: Ноември 08, 2019, 06:09:07 pm »
okej e , mozhes si bolje
BIG
SHADOW

Matthew Ianniello

 • VL Легенда
 • VIP
 • *********
 • Пораки: 258
 • |Биче Боље|
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #5 на: Ноември 08, 2019, 11:03:19 pm »

Anthony Willson

 • Гостин
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #6 на: Ноември 09, 2019, 01:13:45 am »
Океј е.

Nicholas Santora

 • Staff Member
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 64
 • don't play with me.
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #7 на: Ноември 09, 2019, 08:30:32 pm »
Добро е
“I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way. So I stole a bike and asked for forgiveness.”


Matthew Ianniello

 • VL Легенда
 • VIP
 • *********
 • Пораки: 258
 • |Биче Боље|
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #8 на: Ноември 10, 2019, 02:02:30 pm »
okej e , mozhes si bolje
Nabrzina go napraiv, fala

Matthew Ianniello

 • VL Легенда
 • VIP
 • *********
 • Пораки: 258
 • |Биче Боље|
Одг: Matthew Ianniello - Sons od Anarchy
« Одговори #9 на: Ноември 10, 2019, 02:02:51 pm »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal