VecotrLife

Автор Тема: Jay_Bradford | POPLAKA  (Прочитано 231 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Graffitto

 • К О М И Т И
 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 97
 • ex Big Shadow
Jay_Bradford | POPLAKA
« на: Ноември 06, 2019, 07:21:32 pm »
Ваш никнејм: Big Shadow
Ницкнејм на лидерот: Jay_Bradford
Мало објаснување: 1 - Понашање , значи 5ка дава лидер на дете од 10 години тоа прво , друго со понашањето е премногу отиден..Треба да си среди понашање , гм се тпа до него овој почнува со CAPS у /b , па уште пишува сеа -2 реп.. Се друго што му пиша може да си видите на сликите..
2 - Прави MG у /b пишува: " PA VIDI POMOS PRED DA MI ODGOVORIS , AJ SEA DA MI GO VIKNES FRANK EDELBROCK " , 1336ка рл се вика ли Frank Edelbrock ? ...
3 - Еден од играчите ( Johny_Crawford ) му пиша НЕ ЈАДИ ГОМНА , што е сосема оправдано ради шо дете од 10 години да ти се понаша така да не кажам јаде ***** ...... Исто така кога Johny_Crawford му го пиша тоа он му одговори " I TI " , какво е тоа понашање од лидер хмм ?
4 - Ја му пишав " STVARNO JAY IMASH 10 GOD RL A EPTEN SI DIGNAT " и он ме унинвите со причината " OKE " , значи детево не прима критики , несмееш ништо лошо да му кажеш значи само пофалби.. И ај 5ка пак да дава лидер на деца од 10 години...
Доказ/слика/видео: https://imgur.com/8lXCPMf
EL
GRAFFITTO


MILO$E

 • VL Легенда
 • ********
 • Пораки: 268
 • crips / monica 13 leader.
Одг: Jay_Bradford | POPLAKA
« Одговори #1 на: Ноември 06, 2019, 07:42:14 pm »
Детето е 100 пати поинтелигентно од тебе. Да 7 оделение е ама повеќе знае рп и симулации од деца што имат по 14 - 16 години .Нека одлучи 5ка .
Cameron_Berweyn

https://vl-game.info/forum/index.php?topic=52236.msg77750#msg77750 ( PS EDIT ) video by MILO$E.

Johnny Crawford

 • stoewzz
 • VIP
 • *********
 • Пораки: 325
 • sannews leader
Одг: Jay_Bradford | POPLAKA
« Одговори #2 на: Ноември 06, 2019, 08:23:57 pm »
Тажно, тоа беше за член шо дзипа и јаде, лидерот не ми пречи мене туку накурченте како тебе, нема врска годинитр, ако моеш повеќе рп ПОВЕЛИ ly

Graffitto

 • К О М И Т И
 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 97
 • ex Big Shadow
Одг: Jay_Bradford | POPLAKA
« Одговори #3 на: Ноември 06, 2019, 09:12:02 pm »
Тажно, тоа беше за член шо дзипа и јаде, лидерот не ми пречи мене туку накурченте како тебе, нема врска годинитр, ако моеш повеќе рп ПОВЕЛИ ly

hah ja nakurcen , abe ti rpashe hitman mu go izlizha gzot na liderot , drugo se zamisluvashe ko da si lider  samo nesto pametuvashe hahaa..
EL
GRAFFITTO


Graffitto

 • К О М И Т И
 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 97
 • ex Big Shadow
Одг: Jay_Bradford | POPLAKA
« Одговори #4 на: Ноември 08, 2019, 09:43:50 am »
Детето е 100 пати поинтелигентно од тебе. Да 7 оделение е ама повеќе знае рп и симулации од деца што имат по 14 - 16 години .Нека одлучи 5ка .
у најскоро време да посетиш лекар.
EL
GRAFFITTO


Michael Bonature

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 73
 • Ex Leader Manager
Одг: Jay_Bradford | POPLAKA
« Одговори #5 на: Ноември 09, 2019, 01:07:36 pm »
лидерот е довн