VecotrLife

Автор Тема: Барање модератор(ЛИДЕР)  (Прочитано 25 пати)

Neloski

  • VL Легенда
  • ********
  • Пораки: 142
  • 10/29/2019 - administrator 1338
Барање модератор(ЛИДЕР)
« на: Ноември 09, 2019, 08:37:52 am »
Име и презиме: Neloski
Ницк на форум: Neloski
Од кој администратор сте лидер: Michael Bonature
Каде сте лидер: Crips(GSF)
Слика(задолжително): https://imgur.com/a/kU0KyJS
Со кој играч сте лидер: Kristijan Corleone
Дали претходно сте биле лидер за да ви се одземи модератор на тој борд: //Michael Bonature

  • Co Admin
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 77
Одг: Барање модератор(ЛИДЕР)
« Одговори #1 на: Ноември 10, 2019, 01:09:18 pm »
имаш , среќно

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal