VecotrLife

Автор Тема: [Галерија] Ivan'  (Прочитано 196 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

ɪᴠᴀɴ ʀʏᴀɴ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
[Галерија] Ivan'
« на: Ноември 21, 2019, 11:24:57 pm »
Дали дизајнирате често: Да
Користени програми: Adobe Photoshop CC 2015
Изработки:

hit a crid in the lid
and watch the
tru colors dripThomas Dwight

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 55
 • Идее гасс
Одг: [Галерија] Ivan'
« Одговори #1 на: Ноември 30, 2019, 12:11:31 pm »
Јаки се , би сакал и мене да ми направиш едно .


ɪᴠᴀɴ ʀʏᴀɴ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Одг: [Галерија] Ivan'
« Одговори #2 на: Декември 01, 2019, 01:01:52 pm »
Јаки се , би сакал и мене да ми направиш едно .

Пиши ми во приватна какво да биди


hit a crid in the lid
and watch the
tru colors dripnoah campbell

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 12
Одг: [Галерија] Ivan'
« Одговори #3 на: Декември 22, 2019, 01:18:01 pm »
топ се.
- Administrator 4