VecotrLife

Автор Тема: Nepravilno zatvoren-Michael Hernandez  (Прочитано 97 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Michael Hernandez

  • Bloods Roleplayer
  • Нов член
  • **
  • Пораки: 32
Nepravilno zatvoren-Michael Hernandez
« на: Ноември 28, 2019, 05:19:32 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Michael Hernandez
Од кој админ сте затворени: Pasquale Manuez
Причина: DM skali..
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: ja vlagam motel i 2ca me dmaat pred vrata GM gi gleda pa i mene posle DH me mana,a tia dmaa prvi cc..

https://imgur.com/Uppmogs
https://imgur.com/5SmMNgC
https://imgur.com/adVuOxp

Bloods Roleplayer

Arturo Alvarez

  • Напреден член
  • *****
  • Пораки: 111
  • Administrator [2]
Одг: Nepravilno zatvoren-Michael Hernandez
« Одговори #1 на: Декември 03, 2019, 08:38:32 am »
Извини за изразот, но не сме во градинка.Сите сте зрели веќе.Доколку он прв започнал ти не би требал да DM-аш односно ќе оставиш да те DM, сликаш и поставиш forum. /unprison нема.Админот соодветно постапил
Lock тема
Leader | Admin&GM St статистика за сиромашни.
INFO:Promoviran ste vo Leader na org/banda/mafia - FBI
INFO:Promoviran ste vo Leader na org/banda/mafia - Yakuza.
INFO:Promoviran ste vo Leader na org/banda/mafia - Ballas
INFO:Promoviran ste vo GameMaster 1
INFO:Promoviran ste vo GameMaster 2
INFO:Promoviran ste vo GameMaster 3
INFO:Promoviran ste vo Admin level 1
INFO:Promoviran ste vo Admin level 2