VecotrLife

Автор Тема: Jack Jones баниран од страна на админ Frank Cucchiera  (Прочитано 50 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Thomas Dwight

  • Постар член
  • ****
  • Пораки: 54
  • U klubu smo glavni , pusite ni kurac !
Jack Jones баниран од страна на админ Frank Cucchiera
« на: Декември 01, 2019, 12:52:25 pm »
Ваш nickname (име презиме): Thomas Dwight
Име и презиме на играч кој што е баниран: Jack Jones
Причина: TP hack
Доказ (Задолжително):  https://imgur.com/a/j2GVCVc