VecotrLife

Автор Тема: Sean In VLADA  (Прочитано 408 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Sean Allegretii

 • 𝓥𝓪𝓽𝓸𝓼 𝓛𝓸𝓬𝓸𝓼
 • Напреден член
 • *****
 • Пораки: 137
 • NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA
Sean In VLADA
« на: Декември 02, 2019, 12:49:44 am »

Sean Allegreti е роден во Лас Вентурас во богато семејство.
Неговиот татко во тоа време кога се родил Sean имал многу пари,
бил еден од нај богатите луѓе во Лас Вентурас. Sean на своите 15 години
ја загубува неговата мајка во авионска несреќа, а една година подоцна и неговиот
татко.Sean останува сам во Лас Вентурас , Sean по средното училиште завршува
Економски Факултет во Сан Фиеро, Sean се преселува во Лос Сантос и се вработува во Владата.Sean сега живее во вила во Vinewood, Работи како vozac во владата, вработен е од страна
на SOCIALIST DEMOCRATIC PARTY (SDP) , тој таму е член од 18 години .

Sean Allegretii

 • 𝓥𝓪𝓽𝓸𝓼 𝓛𝓸𝓬𝓸𝓼
 • Напреден член
 • *****
 • Пораки: 137
 • NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #1 на: Декември 02, 2019, 09:55:33 pm »

Jon Marshal

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 22
 • JON MARSHAL SAM NAJJACI SAM
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #2 на: Декември 02, 2019, 10:27:18 pm »
I sam znas da grmi

М А С К И Р А Н И О Т

 • Посветен член
 • ***
 • Пораки: 40
 • Не носам злато ама блескам ;)
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #3 на: Декември 02, 2019, 10:57:09 pm »
јаки4ко
[png]https://i.imgur.com/I9M2LaO[png]

Edward Rose

 • Постар член
 • ****
 • Пораки: 98
 • Pawno Scripting
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #4 на: Декември 02, 2019, 11:54:29 pm »
Браво !
« Последно менување: Декември 02, 2019, 11:57:49 pm Edward Rose »

Lakeith Perkins

 • Спамер
 • *******
 • Пораки: 217
 • ex: Dan Banks.
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #5 на: Декември 03, 2019, 02:18:56 pm »
секој два дена нов карактер хахахах
CURRENT : LAKEITH PERKINS, - EX NICKNAME - DAN BANKS.
AFRO CHARACTER - LAKEITH ' KEEF ' PERKINS - PAUSED

Sean Allegretii

 • 𝓥𝓪𝓽𝓸𝓼 𝓛𝓸𝓬𝓸𝓼
 • Напреден член
 • *****
 • Пораки: 137
 • NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #6 на: Декември 03, 2019, 03:06:41 pm »
секој два дена нов карактер хахахах

Ovaj e posleden ne se sekiraj do kraj ce go rpam ovaj

WoodyCappone

 • Staff Member
 • Постар член
 • *
 • Пораки: 83
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #7 на: Декември 03, 2019, 08:45:41 pm »
Top

Sean Allegretii

 • 𝓥𝓪𝓽𝓸𝓼 𝓛𝓸𝓬𝓸𝓼
 • Напреден член
 • *****
 • Пораки: 137
 • NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA
Одг: Sean In VLADA
« Одговори #8 на: Декември 04, 2019, 08:20:52 pm »