VecotrLife

Автор Тема: [Поплака]-Itachy_Okinawa  (Прочитано 82 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

L J A Z I $

  • ЕБАМ КАТО БАГЕР !!!
  • Напреден член
  • *****
  • Пораки: 104
[Поплака]-Itachy_Okinawa
« на: Декември 02, 2019, 09:17:49 pm »
- Ваш nickname:Matthew_Brown
- Од кого се жалите:Itachy_Okinawa
- За што се жалите:Епа имавме грабеж и отидовме да спасиме другар и почнавме да дмаме по пд,а пред тоа имав изрпано све за гун,дм г+х,маска а тој без да праша дали иам докази за тоа ме стави дх.
- Коментар за тоа: имате погоре
- Дата на инцидентнастан:02.12.2019
- Докази за инцидентнастан: https://imgur.com/a/7nkt4hO
𝘔𝘢𝘵𝘵𝘩𝘦𝘸 𝘉𝘳𝘰𝘸𝘯

Frank Cucchiera

  • Administrator
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 175
  • Admin Manager
Одг: [Поплака]-Itachy_Okinawa
« Одговори #1 на: Декември 03, 2019, 12:01:39 am »
Ќе биде средено казнет
Лоцк