VecotrLife

Автор Тема: [MAP] - [Стадион]  (Прочитано 78 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Edward Rose

 • Напреден член
 • *****
 • Пораки: 102
 • Pawno Scripting
[MAP] - [Стадион]
« на: Декември 02, 2019, 10:09:42 pm »
Име Презиме: Edward Rose
Каква мапа давате: Јувентус стадион. :)
Слика/Видео (Задолжително): https://imgur.com/a/on6jexQ
Кодови: https://pastebin.com/sshMsmX5
Време на изработка: N/A
« Последно менување: Декември 02, 2019, 10:10:23 pm Edward Rose »

ᴀɴᴅʀᴇᴡ ɢᴏɴᴢᴀʟᴇᴢ

 • Server Gamemaster
 • Staff Member
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 20
Одг: [MAP] - [Стадион]
« Одговори #1 на: Јануари 14, 2020, 12:51:36 am »
Јако

Kevin Hernandez

 • Посветен член
 • ***
 • Пораки: 48
 • ex Santa Monica Leader
Одг: [MAP] - [Стадион]
« Одговори #2 на: Јануари 17, 2020, 06:34:56 pm »
Најака мапа до сега што сум ја видел
VL:RPG Team