VecotrLife

Автор Тема: [SPAM /pu +nonrp] Ronny Rivero  (Прочитано 27 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Ceviatto Gonzalez

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 4
[SPAM /pu +nonrp] Ronny Rivero
« на: Декември 04, 2019, 11:49:26 pm »
Ваш nickname (име презиме):Ceviatto Gonzalez
Име и презиме на играч кој крши правило: Ronny Rivero
Причина:SPAM /pu celo vreme +non rp
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/vOxx4aU

Michael Jones

  • Co Admin
  • Постар член
  • *
  • Пораки: 50
Одг: [SPAM /pu +nonrp] Ronny Rivero
« Одговори #1 на: Декември 05, 2019, 01:26:05 pm »
Нема спам со /pu.
Лоцк