VecotrLife

Автор Тема: Нов начин на поплаки  (Прочитано 86 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Santino

  • Administrator
  • VIP
  • *
  • Пораки: 1009
  • Server Founder
Нов начин на поплаки
« на: Јануари 09, 2020, 03:05:54 am »- Здраво на сите, ве известуваме дека стариот начин на поплаки е исфрлен и дека е уведен нов.
Од денеска (15/06/2019) на форум поплаки и жалби од администрација ке можете да поднесете во Support со отварање на теми,
не со коментирање во посебни теми за секој гамемастер/админ со посебен цитат.
Кога ке отидете во бордовите имате детално објасвнуање со формулар и како да објавете тема.Благодариме, VectorLife Team.