VecotrLife

Автор Тема: [Поплака од Гамемастер]-Xavi Wizzard  (Прочитано 32 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

М А С К И Р А Н И О Т

  • Посветен член
  • ***
  • Пораки: 42
  • Не носам злато ама блескам ;)
[Поплака од Гамемастер]-Xavi Wizzard
« на: Јануари 11, 2020, 10:50:47 pm »
 Ваш nickname Lamacrus Rodriqez
- Од кого се жалите Xavi Wizzard
- За што се жалите Епа вака јас се тпнав лв и имаше еден играч шо даваше солаир за 1 долар тој се тпна и ме пкиллна и после ми вика причина дмаш му реков да ми дај докази и не ми даде.
- Коментар за тоа Јас мислам дека не треба без причина да пкиллнува.
- Дата на инцидентнастан 11.1.2020
- Докази за инцидентнастан https://imgur.com/a/F8NaZQv
[png]https://i.imgur.com/I9M2LaO[png]

pablo vitalli

  • bokko
  • Co Admin
  • Постар член
  • *
  • Пораки: 59
  • by the order of peaky blinders
Одг: [Поплака од Гамемастер]-Xavi Wizzard
« Одговори #1 на: Јануари 14, 2020, 04:05:48 pm »
Gamemasterot ќе биде казнет со -1.

“Don’t fuck with the Peaky Blinders.”