VecotrLife

Автор Тема: ПРАВИЛА  (Прочитано 34 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Aleksandr Veljikiy

  • Moderator
  • VL Легенда
  • *
  • Пораки: 259
  • ЉУБАВНИ ФАШИСТА - 14/88
ПРАВИЛА
« на: Јануари 13, 2020, 10:21:33 am »
- Отварање тема и вреѓање на форум . ( Бришење на тема пријава кај администратор )
- Псовка на играч[корисник на форум] ( Бришење на тема пријава кај администратор )
- Закана на играч[корисник на форум] ( Бришење на тема пријава кај администратор )
- Забрането објавување на порнографија! ( Бришење на тема пријава кај администратор )
- Забрането омаложување на играч[корисник на форум] ( Бришење на тема пријава кај администратор )
« Последно менување: Јануари 13, 2020, 10:23:59 am Aleksandr Veljikiy »