VecotrLife

Автор Тема: "Jim Smith" казнет за НонРП вожња од страна на ГамеМастер "Jack Walker"  (Прочитано 9 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Jack Walker

  • Staff Member
  • Почетник
  • *
  • Пораки: 16
Ваш nickname (име презиме): Jack Walker
Име и презиме на играч кој што е казнет: Jim Smith
Причина: NonRP voznja
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/gfKhFyS
« Последно менување: Јануари 14, 2020, 09:52:26 pm Jack Walker »