VecotrLife

Автор Тема: Барање унбан John Anderrson  (Прочитано 16 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

John_Anderrson

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 7
Барање унбан John Anderrson
« на: Јануари 14, 2020, 10:57:28 pm »
НикНаме:John Anderrson
Која е причината за бан:Незнам ни јас , бев во затвор и да влезам пак на сервер ми вика дека ми е лок ацц.
Доказ , Слика/Видео од кој сте банирани:Незнам бев афк дека бев во затвор.
Колку време играте на серверот:Играм од кога е опен , но престанав да играм и пак продолжив на , 26.12.2019.
Која е причината за да сте унбан:Бидејки имав имот, труд во акаунтот и дека не користам ништо од хакови.

доказ дека ми е лоцк ацц https://imgur.com/MgiNgvj

доказ дека бев во затвор https://imgur.com/ezDGWSo
« Последно менување: Јануари 14, 2020, 10:58:28 pm John_Anderrson »

Leonardo Lombardi

  • Co Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 163
  • Z.Head Administrator 🔫
Одг: Барање унбан John Anderrson
« Одговори #1 на: Јануари 15, 2020, 02:15:04 pm »
Доказ од кој си баниран!
Ако имате доказ отворете нова тема!
Пријатна игра!