VecotrLife

Автор Тема: Santiago_Danielss е опоменат зa пцовка од гамемастер Wandes_Besker  (Прочитано 5 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Douglas Lashley

  • Нов член
  • **
  • Пораки: 33
Ваш nickname (име презиме): Wandes Besker
Име и презиме на играч кој е опоменат: Santiago Danielss
Причина: OOC pcovka - аа немам педер неден
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/ghWIW5z
« Последно менување: Јануари 15, 2020, 01:11:52 pm Wandes Besker »