VecotrLife

Автор Тема: [Dwayne Calderone]-Бизарно однесување  (Прочитано 14 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Dwayne_Yorke

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 5
  • Tottenham Forever
[Dwayne Calderone]-Бизарно однесување
« на: Февруари 15, 2020, 11:32:22 am »


Име:Dwayne
Презиме:Calderone
Поради која причина барате суспензија:Бизарно однесување (можите да видите во сликите)
https://imgur.com/a/uZnCHZI

Komso

  • Moderator
  • Нов член
  • *
  • Пораки: 34
Одг: [Dwayne Calderone]-Бизарно однесување
« Одговори #1 на: Февруари 15, 2020, 04:54:07 pm »
Одборот на Police Department одлучи Officer Dwayne да биде терминиран.
Со почит Chief Аlexandros Romeros.