VecotrLife

Автор Тема: (HAKIRAN ACC)-Mike_Tempenny  (Прочитано 8 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Mike Tempenny

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 12
(HAKIRAN ACC)-Mike_Tempenny
« на: Февруари 15, 2020, 11:39:04 am »
Доколку имате било каков проблем со вашиот акаунт на серверот можете да го пријавите тука. Редовно ќе се прегледува бордот и ќе добиете одговор во најбрз можен рок на вашиот проблем.

Nick[ваш]:Mike_Tempenny
Каков проблем имате со вашиот акаунт:Hakiran mi e acc i me banirale za tp na vozila nesto vidov vo banirani igraci,pasvordot bese ist no jas sum baniran...
Доказ(слики/видео - ЗАДОЛЖИТЕЛНО): https://imgur.com/a/ntIv8e6
                                                                 

Michael Jones

  • Co Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 157
Одг: (HAKIRAN ACC)-Mike_Tempenny
« Одговори #1 на: Февруари 15, 2020, 01:05:09 pm »
Постави во барање унбан.
Лоцк